POLYESTER METRAJ TRANSFER BASKI

dijital metraj baskı, dijital ipek metraj baskı, dijital ipek kumaş baskı, dijital ipek desen baskı, dijital ipek tasarım baskı, dijital ipek baskı, dijital transfer baskı, dijital emprime baskı, metraj baskı

POLYESTER METRAJ BASKI GRUBU;
Digital polyester metraj baskı grubunda sizlere hizmet vermek için her türlü imkan ve makine parkuru ile teknolojiye sahip bir firmayız.

Firmamız bünyesinde bulunan İtalyan markalı ve Türkiye’de tek olan en son sistem Dijital polyester metraj baskı makinamızla POLYESTERli kumaşlara baskı yapmaktayız.

POLYESTER metraj baskı konusunda kesinlikle iddialıyız ve en üst düzey makine parkurumuzla baskı aşamasından Fikse yıkama ram ve kenar dikimleri dahil bütün işlemlerin en modern makina sistemlerimiz ile Bursa’da bulunan fabrikamızda yapılmaktadır.

Aylık 80 bin metre çift bant baskı yapabilme özelliğinde olan Dijital Baskı makinamız ve kapasitemizle ile her türlü polyester  metraj baskı işlerinize cevap verebilecek kapasitedeyiz.

2-4 gün arasında numune ve en az üretim siparişleriniz 4 veya 5 günde en fazla olan siparişleriniz adet durumuna göre en erken 1 hafta 10 gün ile adet sayısı ile alakalı en kısa zamanda seri şekilde cevap verebilmekteyiz.

Baskı için fabrikamız bünyesinde her türlü polyester metraj kumaşlarımız mevcuttur eğer sizin kumaşınız varsa ona da baskı yapabiliriz.

İstediğiniz metraj ürünü kumaş – baskı – fikse – yıkama – ram – kenar dikim dahil bütün işlemleri tarafımızdan fabrikamızda yapılarak size bitmiş ürün teslim ediyoruz.
,
Baskılarda en son teknolojik dijital makinemizde, her türlü kaliteli fotoğraftan birebir boyutta hazırlanmış olarak fotoğraftan veya hazırlanmış .JPEG .JPG .CMYK .PSD .TİF formatları olan desenleri de basabilmekteyiz.

Kumaş olarak Twill polyester Metraj ve Sura –Saten polyester Metraj grubumuz mevcuttur, ayrıca 10 mome kalınlıkta vual polyester Metraj kumaşlara baskı yapabilmekteyiz.

Kumaş kalınlıklarımız MOME tabir ettiğimiz cümleyle ölçülür kalınlık en ince 10 MOME ‘den başlar 12 – 14 – 16 – 18 MOME ‘ye kadar kalınlık yükselir. İstediğiniz MOME kalınlık durumuna göre fiyatlar farklıdır.

Metraj baskı istediğiniz ölçülere göre fiyatlandırılır size bitmiş olarak teslim edilir ayrıca metraj baskı ise metre olarak size fiyat verilip yapılır.

.

POLYESTER DİJİTAL VE MASA BASKI GRUBU;
Metraj Polyester (Polleyester) grubu olarak  Dijital Transfer baskı isteklerinize cevap verebilmekteyiz.

Metraj Transfer baskı sisteminde önce kağıda baskı yapılarak sonra kağıttan 100 derece sıcaklıkta presle baskı yapabilmekteyiz.
Transfer baskı sistemi kuru bir sistem olduğundan, fikse yıkama işlemleri yapılmamaktadır. Ayrıca bu tür baskı sisteminde baskı kumaşın arkasında çok az miktarda geçmektedir.

,
Polyester metraj kumaş baskı sistemimizde masa baskısı ve kalıplı sistemle normal baskı yapabilmekteyiz. Bu sistemde her renk ayrı bir kalıba çekilerek masa baskısı yapılmakta ve kumaşın arkasına % 100 baskı geçebilmektedir.

Ayrıca metraj polyester masa baskısı sisteminde siparişlerinizin adet olarak fazla olması gerekmektedir ve en az 500 adetten fazla olması gerekmektedir.
.

POLYESTER BASKI VE POLYESTER BASKI ÜRÜN FİYATLANDIRMA BİLGİLERİ;
Metraj işlerinizde istediğiniz ölçülere göre fiyatlandırma farklıdır.

Hangi kumaş türü olduğunu belirtin ve ölçülerinizi iletin, size tamamen bitmiş olarak fiyat verelim.

Ürün adetleriniz Polyester metraj transfer baskı için 500 adet üstü indirim uygulanmaktadır, metraj polyester masa baskısında 1500 adet üstü indirim uygulanır.

Ürün siparişlerinizde fatura kesmek yasa gereğidir ve mecburidir, ödemeleriniz ise resmi hesabımıza yapılması gerekmektedir.

Arayın size istediğiniz ürün grubu hakkında kumaş ve ölçü ile fiyat verelim.

.
GRİTAL – SİM – BONCUK – PUL PAYET BASKI İÇİN DESEN ÇİZİM GRUBU;

Firmamız bünyesinde Grital Sim – Boncuk – Pul Payet baskı için desen çizimi yapılmaktadır.

İstediğiniz desenleri firmamız bünyesinde 40 yıllık deneyimli tekstil Desinatörümüz ile tasarım ve negatif çizimi yapmaktayız.

İddia ediyoruz piyasada bu tür desen çiziminde en tecrübeli firmayız.
Binlerce bu tür desen kataloğumuz da bulunmakta her türlü isteğinize cevap verebilmekteyiz.

Ayrıca polyester ve polyester baskı için Metraj desen çizdirmek isterseniz fiyat teklifi sunabiliriz.

Arayın size bu konuda da bilgi ve fiyat verelim.

Bir önceki yazımız olan Dijital İpek Metraj Baskı başlıklı makalemizde dijital ipek metraj baskı, dijital kumaş baskı fiyatları ve dijital metraj baskı hakkında bilgiler verilmektedir.