POLYESTER EŞARP TRANSFER BASKI

7K Dijital İpek Baskı, İpek Baskı, İpek Eşarp Baskı, Dijital Eşarp Baskı, Fular Baskı, İpek Fular Baskı, Polyester Fular Baskı, Dijital Fular Baskı, İpek Kravat Dokuma Baskı, Polyester Kravat Logo Baskı

DİJİTAL POLYESTER EŞARP BASKI GRUBU;
Digital polyester eşarp baskı grubunda sizlere hizmet vermek için her türlü imkan ve makine parkuru ile teknolojiye sahip bir firmayız.

Firmamız bünyesinde bulunan İtalyan markalı ve Türkiye’de tek olan en son sistem DİJİTAL İPEK EŞARP BASKI makinemizle İpekli kumaşlara baskı yapmaktayız.

İpek Eşarp baskı konusunda kesinlikle iddialıyız ve en üst düzey makine parkurumuzla baskı aşamasından Fikse yıkama ram ve kenar dikimleri dahil bütün işlemlerin en modern makina sistemlerimiz ile Bursa’da bulunan fabrikamızda yapılmaktadır.

Aylık 80 bin metre çift bant baskı yapabilme özelliğinde olan Dijital Baskı makinamız ve kapasitemizle ile her türlü polyester Eşarp baskı işlerinize cevap verebilecek kapasitedeyiz.

2-4 gün arasında numune ve en az üretim siparişleriniz 4 veya 5 günde en fazla olan siparişleriniz adet durumuna göre en erken 1 hafta 10 gün ile adet sayısı ile alakalı en kısa zamanda seri şekilde cevap verebilmekteyiz.

Baskı için fabrikamız bünyesinde her türlü polyester eşarp kumaşlarımız mevcuttur eğer sizin kumaşınız varsa ona da baskı yapabiliriz.

İstediğiniz ürünü kumaş – baskı – fikse – yıkama – ram – kenar dikim dahil bütün işlemleri tarafımızdan fabrikamızda yapılarak size bitmiş ürün teslim ediyoruz.
,
Baskılarda en son teknolojik dijital makinemizde, her türlü kaliteli fotoğraftan birebir boyutta hazırlanmış olarak fotoğraftan veya hazırlanmış .JPEG .JPG .CMYK .PSD .TİF formatları olan desenleri de basabilmekteyiz.

Kumaş olarak Twill polyester eşarp ve Sura –Saten polyester eşarp grubumuz mevcuttur, ayrıca 10 mome kalınlıkta vual polyester eşarp kumaşlarına da baskı yapabilmekteyiz.

Kumaş kalınlıklarımız MOME tabir ettiğimiz cümleyle ölçülür kalınlık en ince 10 MOME ‘den başlar 12 – 14 – 16 – 18 MOME ‘ye kadar kalınlık yükselir. İstediğiniz MOME kalınlık durumuna göre fiyatlar farklıdır.

Eşarp baskı istediğiniz ölçülere göre fiyatlandırılır size bitmiş olarak teslim edilir ayrıca metraj baskı ise metre olarak size fiyat verilip yapılır..

.
POLYESTER DİJİTAL VE MASA BASKI GRUBU;
Polyester (Polleyester) grubu olarak Dijital Transfer baskı isteklerinize cevap verebilmekteyiz.

Transfer baskı sisteminde önce kağıda baskı yapılarak sonra kağıttan 100 derece sıcaklıkta presle baskı yapabilmekteyiz.
Transfer baskı sistemi kuru bir sistem olduğundan, fikse yıkama işlemleri yapılmamaktadır. Ayrıca bu tür baskı sisteminde baskı kumaşın arkasında çok az miktarda geçmektedir.

.
Polyester Eşarp kumaş baskı sistemimizde masa baskısı ve kalıplı sistemle normal baskı yapabilmekteyiz. Bu sistemde her renk ayrı bir kalıba çekilerek masa baskısı yapılmakta ve kumaşın arkasına % 100 baskı geçebilmektedir.

Ayrıca polyester eşarp masa baskısı sisteminde siparişlerinizin adet olarak fazla olması gerekmektedir ve en az 500 adet olması gerekmektedir.
.

POLYESTER EŞARP BASKI ÜRÜN FİYATLANDIRMA
Eşarp Baskı işlerinizde istediğiniz ölçülere göre fiyatlandırma farklıdır.

Hangi kumaş türü olduğunu belirtin ve ölçülerinizi iletin, size tamamen bitmiş olarak fiyat verelim.

Ürün adetleriniz polyesterte sayı olarak 300 adedi geçerse fiyatta indirim olmaktadır, Polyesterde transfer baskı için 500 adet üstü indirim uygulanmaktadır, polyester masa baskısında 1500 adet üstü indirim uygulanır.

Ürün siparişleriniz de fatura kesmek yasa gereğidir ve mecburidir, ödemeleriniz ise resmi hesabımıza yapılması gerekmektedir.

Arayın size istediğiniz ürün grubu hakkında kumaş ve ölçü ile fiyat verelim.

.
EŞARP DESEN ÇİZİM / TASARIM;

Firmamız bünyesinde Grital Sim – Boncuk – Pul Payet baskı için desen çizimi yapılmaktadır.

İstediğiniz desenleri firmamız bünyesinde 40 yıllık deneyimli tekstil Desinatörümüz ile tasarım ve negatif çizimi yapmaktayız.

İddia ediyoruz piyasada bu tür desen çiziminde en tecrübeli firmayız.
Binlerce bu tür desen kataloğumuz da bulunmakta her türlü isteğinize cevap verebilmekteyiz.

Ayrıca polyester eşarp baskı ve polyester eşarp baskı için Eşarp desen çizdirmek isterseniz fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Arayın size bu konuda da bilgi ve fiyat verelim.

 

Bir önceki yazımız olan Dijital Polyester Eşarp Baskısı başlıklı makalemizde dijital polyester eşarp baskı, polyester eşarp baskı ve Polyester Eşarp Baskısı hakkında bilgiler verilmektedir.