Desen Çizimi / Eşarp Deseni Çizim / Grital – Sim – Boncuk – Pul – Payet Desen

desen çizimi, tekstil desinatörü, tekstil desen çizimi, eşarp desen çizimi, eşarp desenleri, eşarp desinatörü, fular desen, fular desinatörü, sim işleme, pul payet işleme, grital işleme, boncuk işleme, grital desen, pul payet desen, tekstil desenleri çizimcisi, eşarp desinatörü çizimleri

DESEN ÇİZİMİ;

7K Dijital İpek Baskı olarak bünyemizde bulunan ve piyasanın en ünlü markalarına desen çizen Tekstil Desinatörümüz ile desen çizimlerinize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Eşarp Desen çizimleri, Fular desenleri çizimleri, Kravat desenleri çizimleri, Kravat mendili desenleri çizimleri, Papyon desenleri çizimleri, Metraj desenleri çizimleri işleriniz için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.
GRİTAL – SİM – BONCUK – PUL PAYET BASKI İÇİN DESEN ÇİZİM GRUBU;

Firmamız bünyesinde Grital Sim – Boncuk – Pul Payet baskı için desen çizimi yapılmaktadır.

İstediğiniz desenleri firmamız bünyesinde 40 yıllık deneyimli tekstil Desinatörümüz ile tasarım ve negatif çizimi yapmaktayız.

İddia ediyoruz piyasada bu tür desen çiziminde en tecrübeli firmayız.
Binlerce bu tür desen kataloğumuz da bulunmakta her türlü isteğinize cevap verebilmekteyiz.

Ayrıca ipek ve polyester baskı için Eşarp – fular – Metraj – Kravat desen çizdirmek isterseniz fiyat teklifi sunabiliriz.

Arayın size bu konuda da bilgi ve fiyat verelim.

.

GRİTAL SİM – BONCUK – PUL PAYET BASKI DESENLERİNDE METRAJ DESEN – SÜNNETLİK DESEN – ELBİSELİK DESEN VE ÖZELLİKLE DUVAK DESEN ÇİZİMİ.

Grital Sim – Boncuk ve Pul Payet baskılar için en tecrübeli olduğumuz ve piyasada çok az kişinin yapabildiği Sünnetlik – Elbiselik ve en tecrübeli olduğumuz büyük ve küçük duvak çiziminde en etkili firmayız.

İstediğiniz ölçü ve ebatlarda İstediğiniz deseni çizebilir özellikle Duvak arşivimizden size uygun desenler üretebiliriz.

Grital Sim – Boncuk- Pul Payet baskı için desen çiziminde piyasanın en büyük ve ünlü firmaları ile çalışmaktayız.

Ayrıca bu tür baskı yaptırmak isterseniz fiyat teklifi isteyebilirisiniz.