7K Dijital Baskı / Dijital İpek Baskı / Polyester Baskı

7K Dijital Baskı Teknolojileri, İpek kumaşa Dijital baskı yapmaktadır.

Saten Sura İpek ve Twill İpek olarak iki çeşit ipek kumaşa Dijital baskı yapan firmamızda üretilip teslim edilen ürünler şu şekilde;

Dijital İpek Eşarp Baskısı,

Dijital İpek Fular Baskısı,

Logolu Kravat ve Özel Desenli Kravatlar için ise İpek Dokuma Kravat,

Polyester Kravat Mendili Baskısı,

Dijital İpek Metraj Baskısı.

Sektörün en tecrübeli firmaları arasında bulunan 7K Dijital Baskı, aynı zamanda Grital, Sim, Boncuk, Pul, Payet baskısı için Özel Desen tasarım ve çizimini de tecrübeli tekstil desinatörleri ile gerçekleştirmektedir.

7K Dijital İpek Baskı, İpek Baskı, İpek Eşarp Baskı, Dijital Eşarp Baskı, Fular Baskı, İpek Fular Baskı, Polyester Fular Baskı, Dijital Fular Baskı, İpek Kravat Dokuma Baskı, Polyester Kravat Logo Baskı

DİJİTAL İPEK BASKI ÜRÜN GRUPLARIMIZ

DİJİTAL İPEK BASKI GRUBU;
Digital ipek baskı grubunda sizlere hizmet vermek için her türlü imkan ve makine parkuru ile teknolojiye sahip bir firmayız.

Firmamız bünyesinde bulunan İtalyan markalı ve Türkiye’de tek olan en son sistem Dijital ipek baskı makinamızla İpekli kumaşlara baskı yapmaktayız.

İpek baskı konusunda kesinlikle iddialıyız ve en üst düzey makine parkurumuzla baskı aşamasından Fikse yıkama ram ve kenar dikimleri dahil bütün işlemlerin en modern makina sistemlerimiz ile Bursa’da bulunan fabrikamızda yapılmaktadır.

Aylık 80 bin metre çift bant baskı yapabilme özelliğinde olan Dijital makinamız ve kapasitemizle ile her türlü ipek baskı işlerinize cevap verebilecek kapasitedeyiz.

Numune siparişleriniz 10-20 iş günü, Sipariş üretimleriniz 18-40 iş günü arasında üretilmektedir. Sipariş adetlerine göre gün sayısı uzayabilmektedir. El dikişi siparişleri bir kaç gün daha uzayabilmektedir.

Baskı için fabrikamız bünyesinde her türlü ipek kumaşlarımız mevcuttur.

İstediğiniz ürünü kumaş – baskı – fikse – yıkama – ram – kenar dikim dahil bütün işlemleri tarafımızdan fabrikamızda yapılarak size bitmiş ürün teslim ediyoruz.
,
Baskılarda en son teknolojik dijital makinemizde, her türlü kaliteli fotoğraftan birebir boyutta hazırlanmış olarak fotoğraftan veya hazırlanmış .JPEG .JPG .CMYK .PSD .TİF formatları olan desenleri de basabilmekteyiz.

Kumaş olarak Twill ipek ve Sura –Saten ipek grubumuz mevcuttur, ayrıca 9 mome kalınlıkta vual ipek kumaşlara baskı yapabilmekteyiz.

Kumaş kalınlıklarımız MOME tabir ettiğimiz cümleyle ölçülür kalınlık en ince 9 MOME ‘den başlar 12 – 14 – 16 – 18 MOME ‘ye kadar kalınlık yükselir. İstediğiniz MOME kalınlık durumuna göre fiyatlar farklıdır.

Eşarp fular ve metraj baskı istediğiniz ölçülere göre fiyatlandırılır size bitmiş olarak teslim edilir ayrıca metraj baskı ise metre olarak size fiyat verilip yapılır.

.
İPEK BASKI KRAVAT VE POLYESTER DOKUMA KRAVAT ÜRETİMİ;
Fabrika bünyemizde İpek kravat baskı, dikim ve bitmiş olarak sizlere hizmet sunabilmekteyiz.

İpek kravat ise baskı için bizim vereceğimiz kravat kalıbına (şablonuna) göre deseni hazırlamanız gerekmektedir.

Baskı ve dikim işlemlerini kendi bünyemizde yapmaktayız.

Ayrıca kravat baskısı, dikim için Diagonel olarak hazırlandığından deseni şablona yerleştirme konusunda size yardımcı olmaktayız.

İpek kravat baskıda istediğiniz ve hazırlayacağınız her türlü deseni basabiliriz.

Polyester dokuma kravat ise bütün havayolu şirketlerine ve piyasada ünlü firmalara sürekli çalıştığımız en çok kullanılan kravat türüdür.

İstediğiniz her türlü yazı, logo ve çok fazla olmayan desenleri bile kravatlara dokuma ile yapabilmekteyiz.

İstediğiniz renkte dokuma polyester kravat yapabilmekteyiz.

Arayın istediğiniz kravat türü hakkında cevap verelim fiyat ve ürün grubu hakkında bilgi verelim.

.

2- KRAVAT MENDİLİ VE PAPYON GRUBU;
Piyasada son derece moda ve popüler olan kravat mendili konusunda çok iddialıyız.

Kravat mendili olarak piyasada en kaliteli ürün yapabilme özelliğimiz ile piyasanın en büyük ve en ünlü firmalarına mendil baskı ve dikim hizmeti vermekteyiz.

İstediğiniz kravat mendili veya büyük ölçüde mendil isteklerinize hızlı ve kaliteli baskı ve kenar dikimi ile cevap verip ( İtalyan ve el dikişi makine ) parkurumuzla fabrikamızda yapmaktayız.

Ayrıca papyon isteklerinize İpek baskı veya polyester dokuma olarak ürün verebilmekteyiz.

Özellikle kravat mendili konusunda adetler 5000 üstü olursa Polyester ve pamuklu olarak da verebilmekteyiz.

Arayın bilgi ve fiyat verelim.

.
3- POLYESTER DİJİTAL VE MASA BASKI GRUBU;
Polyester (Polleyester) grubu olarak  Dijital Transfer baskı isteklerinize cevap verebilmekteyiz.

Transfer baskı sisteminde önce kağıda baskı yapılarak sonra kağıttan 100 derece sıcaklıkta presle baskı yapabilmekteyiz.
Transfer baskı sistemi kuru bir sistem olduğundan, fikse yıkama işlemleri yapılmamaktadır. Ayrıca bu tür baskı sisteminde baskı kumaşın arkasında çok az miktarda geçmektedir.

,
Polyester kumaş baskı sistemimizde masa baskısı ve kalıplı sistemle normal baskı yapabilmekteyiz. Bu sistemde her renk ayrı bir kalıba çekilerek masa baskısı yapılmakta ve kumaşın arkasına % 100 baskı geçebilmektedir.

Ayrıca polyester masa baskısı sisteminde siparişlerinizin adet olarak fazla olması gerekmektedir ve en az 500 adetten fazla olması gerekmektedir.
.

4- İPEK BASKI VE POLYESTER BASKI ÜRÜN FİYATLANDIRMA BİLGİLERİ;
Eşarp – Fular – Metraj – Kravat – Tablo işlerinizde istediğiniz ölçülere göre fiyatlandırma farklıdır.

Hangi kumaş türü olduğunu belirtin ve ölçülerinizi iletin, size tamamen bitmiş olarak fiyat verelim.

Ürün adetleriniz ipekte sayı olarak 300 adedi geçerse fiyatta indirim olmaktadır, Polyesterde transfer baskı için 500 adet üstü indirim uygulanmaktadır, polyester masa baskısında 1500 adet üstü indirim uygulanır.

Ürün siparişlerinizde fatura kesmek yasa gereğidir ve mecburidir, ödemeleriniz ise resmi hesabımıza yapılması gerekmektedir.

Arayın size istediğiniz ürün grubu hakkında kumaş ve ölçü ile fiyat verelim.

.
5- GRİTAL – SİM – BONCUK – PUL PAYET BASKI İÇİN DESEN ÇİZİM GRUBU;

Firmamız bünyesinde Grital Sim – Boncuk – Pul Payet baskı için desen çizimi yapılmaktadır.

İstediğiniz desenleri firmamız bünyesinde 40 yıllık deneyimli tekstil Desinatörümüz ile tasarım ve negatif çizimi yapmaktayız.

İddia ediyoruz piyasada bu tür desen çiziminde en tecrübeli firmayız.
Binlerce bu tür desen kataloğumuz da bulunmakta her türlü isteğinize cevap verebilmekteyiz.

Ayrıca ipek ve polyester baskı için Eşarp – fular – Metraj – Kravat desen çizdirmek isterseniz fiyat teklifi sunabiliriz.

Arayın size bu konuda da bilgi ve fiyat verelim.

.

6- GRİTAL SİM – BONCUK – PUL PAYET BASKI DESENLERİNDE METRAJ DESEN – SÜNNETLİK DESEN – ELBİSELİK DESEN VE ÖZELLİKLE DUVAK DESEN ÇİZİMİ.

Grital Sim – Boncuk ve Pul Payet baskılar için en tecrübeli olduğumuz ve piyasada çok az kişinin yapabildiği Sünnetlik – Elbiselik ve en tecrübeli olduğumuz büyük ve küçük duvak çiziminde en etkili firmayız.

İstediğiniz ölçü ve ebatlarda İstediğiniz deseni çizebilir özellikle Duvak arşivimizden size uygun desenler üretebiliriz.

Grital Sim – Boncuk- Pul Payet baskı için desen çiziminde piyasanın en büyük ve ünlü firmaları ile çalışmaktayız.

Ayrıca bu tür baskı yaptırmak isterseniz fiyat teklifi isteyebilirisiniz.

7K Dijital İpek Baskı, İpek Baskı, İpek Eşarp Baskı, Dijital Eşarp Baskı, Fular Baskı, İpek Fular Baskı, Polyester Fular Baskı, Dijital Fular Baskı, İpek Kravat Dokuma Baskı, Polyester Kravat Logo Baskı

dijital ipek baskı, dijital ipek eşarp baskısı, dijital ipek fular baskı, dijital fular baskı, logolu kravat baskı,ipek logolu kravat baskı, ipek kravat örme, polyester eşarp baskı, polyester kravat logo baskı, polyester kravat mendili baskı, tekstil desinatörü, ipek eşarp baskı