Dijital Metraj Baskı

dijital metraj baskı, dijital ipek metraj baskı, dijital ipek kumaş baskı, dijital ipek desen baskı, dijital ipek tasarım baskı, dijital ipek baskı, dijital transfer baskı, dijital emprime baskı, metraj baskı

DİJİTAL İPEK METRAJ BASKI GRUBU;
Digital ipek metraj baskı grubunda sizlere hizmet vermek için her türlü imkan ve makine parkuru ile teknolojiye sahip bir firmayız.

Firmamız bünyesinde bulunan İtalyan markalı ve Türkiye’de tek olan en son sistem Dijital ipek metraj baskı makinamızla İpekli kumaşlara baskı yapmaktayız.

İpek metraj baskı konusunda kesinlikle iddialıyız ve en üst düzey makine parkurumuzla baskı aşamasından Fikse yıkama ram ve kenar dikimleri dahil bütün işlemlerin en modern makina sistemlerimiz ile Bursa’da bulunan fabrikamızda yapılmaktadır.

Aylık 80 bin metre çift bant baskı yapabilme özelliğinde olan Dijital Baskı makinamız ve kapasitemizle ile her türlü ipek  metraj baskı işlerinize cevap verebilecek kapasitedeyiz.

Baskıya geçmeden önce numune baskısı yapmaktayız, numune baskısı da ücretli olup 8-10 gün arasında kargoya verilmektedir. Asıl baskı ise adete bağlı olarak 10 – 25 gün arasındadır. Yoğunluk ve adet fazlalığı gün sayısını değiştirebilmektedir.

Baskı için fabrikamız bünyesinde her türlü ipek metraj kumaşlarımız mevcuttur eğer sizin kumaşınız varsa ona da baskı yapabiliriz.

İstediğiniz metraj ürünü kumaş – baskı – fikse – yıkama – ram – kenar dikim dahil bütün işlemleri tarafımızdan fabrikamızda yapılarak size bitmiş ürün teslim ediyoruz.
,
Baskılarda en son teknolojik dijital makinemizde, her türlü kaliteli fotoğraftan birebir boyutta hazırlanmış olarak fotoğraftan veya hazırlanmış .JPEG , .JPG , .PSD , .TİF uzantılı, .RGB , .CMYK formatlı olan desenleri de basabilmekteyiz.

Kumaş olarak Twill ipek Metraj ve Sura –Saten ipek Metraj grubumuz mevcuttur, ayrıca 10 mome kalınlıkta vual ipek Metraj kumaşlara baskı yapabilmekteyiz.

Kumaş kalınlıklarımız MOME tabir ettiğimiz cümleyle ölçülür kalınlık en ince 5,5 MOME ‘den başlar 9 – 12 – 14 – 16 – 19 MOME ‘ye kadar kalınlık yükselir. İstediğiniz MOME kalınlık durumuna göre fiyatlar farklıdır. Ayrıca kumaş genişlikleri 92 – 110 – 140 cm olarak kalınlığa göre değişmektedir.

Metraj baskı istediğiniz ölçülere göre fiyatlandırılır size bitmiş olarak teslim edilir ayrıca metraj baskı ise metre olarak size fiyat verilip yapılır.

.

POLYESTER METRAJ TRANSFER BASKI;
Metraj Polyester (Polleyester) grubu olarak  Dijital Transfer baskı isteklerinize cevap verebilmekteyiz.

Metraj Transfer baskı sisteminde önce kağıda baskı yapılarak sonra kağıttan 100 derece sıcaklıkta presle baskı yapabilmekteyiz.
Transfer baskı sistemi kuru bir sistem olduğundan, fikse yıkama işlemleri yapılmamaktadır. Ayrıca bu tür baskı sisteminde baskı kumaşın arkasında çok az miktarda geçmektedir.

Polyester metraj kumaş baskı sistemimizde masa baskısı ve kalıplı sistemle normal baskı yapabilmekteyiz. Bu sistemde her renk ayrı bir kalıba çekilerek masa baskısı yapılmakta ve kumaşın arkasına % 100 baskı geçebilmektedir.

.

İPEK BASKI VE POLYESTER BASKI ÜRÜN FİYATLANDIRMA BİLGİLERİ;
Metraj işlerinizde istediğiniz ölçülere göre fiyatlandırma farklıdır.

Hangi kumaş türü olduğunu belirtin ve ölçülerinizi iletin, size tamamen bitmiş olarak fiyat verelim.

Ürün adetleriniz ipekte sayı olarak 300 adedi geçerse fiyatta indirim olmaktadır, Polyesterde metraj transfer baskı için 500 adet üstü indirim uygulanmaktadır.

Ürün siparişlerinizde fatura kesmek yasa gereğidir ve mecburidir, ödemeleriniz ise resmi hesabımıza yapılması gerekmektedir.

Arayın size istediğiniz ürün grubu hakkında kumaş ve ölçü ile fiyat verelim.

.
GRİTAL – SİM – BONCUK – PUL PAYET BASKI İÇİN DESEN ÇİZİM GRUBU;

Firmamız bünyesinde Grital Sim – Boncuk – Pul Payet baskı için desen çizimi yapılmaktadır.

İstediğiniz desenleri firmamız bünyesinde 40 yıllık deneyimli tekstil Desinatörümüz ile tasarım ve negatif çizimi yapmaktayız.

İddia ediyoruz piyasada bu tür desen çiziminde en tecrübeli firmayız.
Binlerce bu tür desen kataloğumuz da bulunmakta her türlü isteğinize cevap verebilmekteyiz.

Ayrıca ipek ve polyester baskı için Metraj desen çizdirmek isterseniz fiyat teklifi sunabiliriz.

Arayın size bu konuda da bilgi ve fiyat verelim.

Nasıl Sipariş Verebilirim? / Sipariş Aşamaları

Merhaba,
Firmamız Bursa’da bulunmakta olup içerisinde kumaş, baskı, ram, fikse, yıkama, dikiş, paketleme birimleri bulunan büyük bir fabrikadır. Makine parkurumuz da Türkiye’de tek bizde bulunan yüksek kalitede baskı yapabilen İtalyan Dijital emprime baskı makinesi ve Transfer Baskı Makineleri bulunmaktadır. Boyalarımız en kaliteli boyalardan kullanılmakta ve kesinlikle kanserojen materyal içermemektedir.

Kumaş olarak,
İpek türlerinde : %100 Vual İpek, %100 Şifon İpek,  %100 Twill İpek,%100 Saten Sura İpek
Polyester türlerinde : Şifon Polyester, Rayon Polyester
Pamuk türlerinde : %100 Koton, %70 Koton – %30 İpek Karışımı
Yün türlerinde : %100 Yün
Modal türlerinde : %100 Modal
Tülbent türlerinde : %100 Tülbent
kumaşlarımız bulunmaktadır. Kumaşlarımızın pat işlemleri yapılmıştır. Kendi kumaşlarınıza baskı yaptırmak isterseniz yüksek metrajlı kumaş basım işlemi yapılması gerekmektedir. Sebebi boyanın kumaşa tutunması için gereken pat işleminin maliyetli bir işlem olmasıdır.

Kalınlık olarak;
İpek kumaşlarımızda 10 mome, 12 mome, 14 mome (Piyasadaki eşarp kalınlığıdır.), 16 mome kumaşlarımız bulunmaktadır. Diğer kumaşlarımız tek kalınlıktadır.

Kenar Dikişi olarak;
El dikişi ve İtalyan Makine dikişi olarak iki çeşit kenar dikiş imkanımız vardır. El dikişi biraz daha maliyetlidir.

Baskı ebatı olarak;
Genel olarak kumaş genişliklerimiz 92 cm’dir. Farklı kumaş türleri ve kalınlıklarda 115 ve 140 cm kumaşlarımız da bulunmaktadır.

Baskı adeti olarak;
İpek ürünlerde minimum 30 adet, Polyester ürünlerde ise ölçüsüne göre minimum 50 adet baskı yapabilmekteyiz.

Fiyatlandırma olarak;
Yukarıda yazmış olduğumuz Kumaş cinsi, Kumaş kalınlığı, Kenar dikişi türü, Tasarım ebatı ve basılacak adet sayısına göre fiyatlar değişmektedir. Fiyat verebilmemiz için bu 5 kriteri bize bildirmeniz gerekmektedir.

Teslim Süresi olarak;
Numune ürün teslim süresi 5-10 gün, Asıl sipariş baskı teslim süresi ise 10-18 gün arasındadır. Bu süreler ortalama olarak verilmiş olup, yoğunluğa ve sipariş adetine göre değişebilmektedir. Kumaş baskısı konusunda Türkiye’deki en hızlı firmalardanız.

Baskı Teknolojisi olarak;
İpek, Yün, Pamuk, Modal, Vual kumaşlarımız da Dijital Emprime baskı sistemi uygulanmaktadır ve baskılar arka yüze geçmektedir. Renk ve desen sınırı bulunmamaktadır.
Polyester kumaşlarımız da ise Transfer ve Masa Kalıp baskısı olmak üzere 2 baskı çeşidi bulunmaktadır.
Transfer baskı da renk ve desen sınırı bulunmamakta, baskı arka yüze flu olarak geçmektedir.
Masa Kalıp baskısında ise her renk için kalıp hazırlanmakta ve kumaşın ön – arka yüzüne ayrı ayrı baskı yapılmaktadır. Masa Kalıp baskısında kalıp maliyeti bulunmakta ve adet olarak her desen renginden en az 500 ‘er adet basılmalıdır.

Baskıya Verilen Desenler olarak;
Tasarımlarınızı JPG, JPEG, TİF, PSD uzantısı ile kaydedilmiş uzantılar ile;  RGB ve CMYK formatlarında; en az 200 Resulation – DPI kalitesi ile ve Basılacak ebat ne ise o cm ölçüsü ebatında çalışılmış şekilde tasarımlarınızı bizlere e-mail , wetransfer üzerinden iletebilirsiniz.