DİJİTAL İPEK KRAVAT BASKISI / DİJİTAL İPEK PAPYON BASKISI

dijital kravat baskısı, dijital ipek kravat baskı, dijital ipek kravat örme, polyester kravat baskı, polyester kravat örme, logolu kravat baskı, logo baskılı kravatlar, dijital kravat logo baskı, kravat desinatörü, kravat desen çizimi, kravat tasarımı, ipek kravat, örme ipek kravat, polyester kravat

İPEK BASKI KRAVAT ÜRETİMİ;
Fabrika bünyemizde İpek kravat baskı, dikim ve bitmiş olarak sizlere hizmet sunabilmekteyiz.

İpek kravat ise baskı için bizim vereceğimiz kravat kalıbına (şablonuna) göre deseni hazırlamanız gerekmektedir.

Baskı ve dikim işlemlerini kendi bünyemizde yapmaktayız.

Ayrıca kravat baskısı, dikim için Diagonel olarak hazırlandığından deseni şablona yerleştirme konusunda size yardımcı olmaktayız.

İpek kravat baskıda istediğiniz ve hazırlayacağınız her türlü deseni basabiliriz.

Arayın istediğiniz kravat türü hakkında cevap verelim fiyat ve ürün grubu hakkında bilgi verelim.

,

KRAVAT MENDİLİ VE PAPYON GRUBU;
Piyasada son derece moda ve popüler olan kravat mendili konusunda çok iddialıyız.

Kravat mendili olarak piyasada en kaliteli ürün yapabilme özelliğimiz ile piyasanın en büyük ve en ünlü firmalarına mendil baskı ve dikim hizmeti vermekteyiz.

İstediğiniz kravat mendili veya büyük ölçüde mendil isteklerinize hızlı ve kaliteli baskı ve kenar dikimi ile cevap verip ( İtalyan ve el dikişi makine ) parkurumuzla fabrikamızda yapmaktayız.

Ayrıca papyon isteklerinize İpek baskı olarak ürün verebilmekteyiz.

Özellikle kravat mendili konusunda adetler 5000 üstü olursa pamuklu olarak da verebilmekteyiz.

Arayın bilgi ve fiyat verelim.

,

DİJİTAL KRAVAT İPEK BASKI GRUBU;
Digital Kravat ipek baskı grubunda sizlere hizmet vermek için her türlü imkan ve makine parkuru ile teknolojiye sahip bir firmayız.

Firmamız bünyesinde bulunan İtalyan markalı ve Türkiye’de tek olan en son sistem Dijital Kravat ipek baskı makinamızla İpekli kumaşlara baskı yapmaktayız.

İpek Kravat baskı konusunda kesinlikle iddialıyız ve en üst düzey makine parkurumuzla baskı aşamasından Fikse yıkama ram ve kenar dikimleri dahil bütün işlemlerin en modern makina sistemlerimiz ile Bursa’da bulunan fabrikamızda yapılmaktadır.

Aylık 80 bin metre çift bant baskı yapabilme özelliğinde olan Dijital Baskı makinamız ve kapasitemizle ile her türlü ipek baskı işlerinize cevap verebilecek kapasitedeyiz.

2-4 gün arasında numune ve en az üretim siparişleriniz 4 veya 5 günde en fazla olan siparişleriniz adet durumuna göre en erken 1 hafta 10 gün ile adet sayısı ile alakalı en kısa zamanda seri şekilde cevap verebilmekteyiz.

Baskı için fabrikamız bünyesinde her türlü ipek kumaşlarımız mevcuttur eğer sizin kumaşınız varsa ona da baskı yapabiliriz.

İstediğiniz ürünü kumaş – baskı – fikse – yıkama – ram – kenar dikim dahil bütün işlemleri tarafımızdan fabrikamızda yapılarak size bitmiş ürün teslim ediyoruz.
,
Baskılarda en son teknolojik dijital makinemizde, her türlü kaliteli fotoğraftan birebir boyutta hazırlanmış olarak fotoğraftan veya hazırlanmış .JPEG .JPG .CMYK .PSD .TİF formatları olan desenleri de basabilmekteyiz.

Kumaş olarak Twill ipek Kravat ve Sura –Saten ipek Kravat grubumuz mevcuttur, ayrıca 10 mome kalınlıkta vual ipek Kravat kumaşlara baskı yapabilmekteyiz.

Kravat Baskı Kumaş kalınlıklarımız MOME tabir ettiğimiz cümleyle ölçülür kalınlık en ince 10 MOME ‘den başlar 12 – 14 – 16 – 18 MOME ‘ye kadar kalınlık yükselir. İstediğiniz MOME kalınlık durumuna göre fiyatlar farklıdır..

.

İPEK BASKI ÜRÜN FİYATLANDIRMA BİLGİLERİ;
Kravat Baskı işlerinizde istediğiniz ölçülere göre fiyatlandırma farklıdır.

Hangi kumaş türü olduğunu belirtin ve ölçülerinizi iletin, size tamamen bitmiş olarak fiyat verelim.

Ürün adetleriniz ipekte sayı olarak 300 adedi geçerse fiyatta indirim olmaktadır.

Ürün siparişleriniz de fatura kesmek yasa gereğidir ve mecburidir, ödemeleriniz ise resmi hesabımıza yapılması gerekmektedir.

Arayın size istediğiniz ürün grubu hakkında kumaş ve ölçü ile fiyat verelim.

.
GRİTAL – SİM – BONCUK – PUL PAYET BASKI İÇİN DESEN ÇİZİM GRUBU;

Firmamız bünyesinde Grital Sim – Boncuk – Pul Payet baskı için desen çizimi yapılmaktadır.

İstediğiniz desenleri firmamız bünyesinde 40 yıllık deneyimli tekstil Desinatörümüz ile tasarım ve negatif çizimi yapmaktayız.

İddia ediyoruz piyasada bu tür desen çiziminde en tecrübeli firmayız.
Binlerce bu tür desen kataloğumuz da bulunmakta her türlü isteğinize cevap verebilmekteyiz.

Ayrıca ipekbaskı için Kravat desen çizdirmek isterseniz fiyat teklifi sunabiliriz.

Arayın size bu konuda da bilgi ve fiyat verelim.

 

Bir önceki yazımız olan Polyester Fular Transfer Baskı başlıklı makalemizde fular baskı, polyester fular baskı ve polyester fular baskı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.