POLYESTER MENDİL TRANSFER BASKISI

dijital ipek mendil baskı, dijital mendil baskı, dijital kravat mendili baskısı, dijital ipek mendil baskı fiyatları, dijital ipek mendil baskısı istanbul bursa, ipek mendil baskısı, polyester mendil baskısı, polyester mendil transfer baskı

KRAVAT MENDİLİ VE PAPYON GRUBU;
Piyasada son derece moda ve popüler olan kravat mendili konusunda çok iddialıyız.

Kravat mendili olarak piyasada en kaliteli ürün yapabilme özelliğimiz ile piyasanın en büyük ve en ünlü firmalarına mendil baskı ve dikim hizmeti vermekteyiz.

İstediğiniz kravat mendili veya büyük ölçüde mendil isteklerinize hızlı ve kaliteli baskı ve kenar dikimi ile cevap verip ( İtalyan ve el dikişi makine ) parkurumuzla fabrikamızda yapmaktayız.

Ayrıca papyon isteklerinize POLYESTER baskı veya polyester dokuma olarak ürün verebilmekteyiz.

Özellikle kravat mendili konusunda adetler 5000 üstü olursa Polyester ve pamuklu olarak da verebilmekteyiz.

Arayın bilgi ve fiyat verelim.

,

DİJİTAL MENDİL POLYESTER BASKI GRUBU;
Digital polyester mendil baskı grubunda sizlere hizmet vermek için her türlü imkan ve makine parkuru ile teknolojiye sahip bir firmayız.

Firmamız bünyesinde bulunan İtalyan markalı ve Türkiye’de tek olan en son sistem Dijital polyester mendil baskı makinamızla POLYESTERli kumaşlara baskı yapmaktayız.

POLYESTER baskı konusunda kesinlikle iddialıyız ve en üst düzey makine parkurumuzla baskı aşamasından Fikse yıkama ram ve kenar dikimleri dahil bütün işlemlerin en modern makina sistemlerimiz ile Bursa’da bulunan fabrikamızda yapılmaktadır.

Aylık 80 bin metre çift bant baskı yapabilme özelliğinde olan Dijital baskı makinamız ve kapasitemizle ile her türlü polyester baskı işlerinize cevap verebilecek kapasitedeyiz.

2-4 gün arasında numune ve en az üretim siparişleriniz 4 veya 5 günde en fazla olan siparişleriniz adet durumuna göre en erken 1 hafta 10 gün ile adet sayısı ile alakalı en kısa zamanda seri şekilde cevap verebilmekteyiz.

Mendil Baskı için fabrikamız bünyesinde her türlü polyester kumaşlarımız mevcuttur eğer sizin kumaşınız varsa ona da mendil baskısı yapabiliriz.

İstediğiniz ürünü kumaş – baskı – fikse – yıkama – ram – kenar dikim dahil bütün işlemleri tarafımızdan fabrikamızda yapılarak size bitmiş ürün teslim ediyoruz.
,
Baskılarda en son teknolojik dijital makinemizde, her türlü kaliteli fotoğraftan birebir boyutta hazırlanmış olarak fotoğraftan veya hazırlanmış .JPEG .JPG .CMYK .PSD .TİF formatları olan desenleri de basabilmekteyiz.

Kumaş olarak Twill polyester mendil ve Sura –Saten polyester mendil grubumuz mevcuttur, ayrıca 10 mome kalınlıkta vual polyester mendil kumaşlara baskı yapabilmekteyiz.

Mendil Kumaş kalınlıklarımız MOME tabir ettiğimiz cümleyle ölçülür kalınlık en ince 10 MOME ‘den başlar 12 – 14 – 16 – 18 MOME ‘ye kadar kalınlık yükselir. İstediğiniz MOME kalınlık durumuna göre fiyatlar farklıdır.

Kravat Mendili baskı istediğiniz ölçülere göre fiyatlandırılır size bitmiş olarak teslim edilir ayrıca metraj baskı ise metre olarak size fiyat verilip yapılır..

.
POLYESTER DİJİTAL VE MASA BASKI GRUBU;
Polyester (Polleyester) grubu olarak  Dijital Transfer baskı isteklerinize cevap verebilmekteyiz.

Mendil Transfer baskı sisteminde önce kağıda baskı yapılarak sonra kağıttan 100 derece sıcaklıkta presle baskı yapabilmekteyiz.
Transfer mendil baskı sistemi kuru bir sistem olduğundan, fikse yıkama işlemleri yapılmamaktadır. Ayrıca bu tür baskı sisteminde baskı kumaşın arkasında çok az miktarda geçmektedir.

,
Polyester mendil kumaş baskı sistemimizde masa baskısı ve kalıplı sistemle normal baskı yapabilmekteyiz. Bu sistemde her renk ayrı bir kalıba çekilerek masa baskısı yapılmakta ve kumaşın arkasına % 100 baskı geçebilmektedir.

Ayrıca polyester masa baskısı sisteminde siparişlerinizin adet olarak fazla olması gerekmektedir ve en az 500 adetten fazla olması gerekmektedir.

,

POLYESTER BASKI VE POLYESTER BASKI ÜRÜN FİYATLANDIRMA BİLGİLERİ;
Mendil baskı işlerinizde istediğiniz ölçülere göre fiyatlandırma farklıdır.

Hangi kumaş türü olduğunu belirtin ve ölçülerinizi iletin, size tamamen bitmiş olarak fiyat verelim.

Ürün adetleriniz polyesterte sayı olarak 300 adedi geçerse fiyatta indirim olmaktadır, Polyesterde transfer baskı için 500 adet üstü indirim uygulanmaktadır, polyester masa baskısında 1500 adet üstü indirim uygulanır.

Ürün siparişlerinizde fatura kesmek yasa gereğidir ve mecburidir, ödemeleriniz ise resmi hesabımıza yapılması gerekmektedir.

Arayın size istediğiniz ürün grubu hakkında kumaş ve ölçü ile fiyat verelim.

.

Bir önceki yazımız olan Dijital İpek Mendil Baskısı başlıklı makalemizde dijital ipek mendil, dijital ipek mendil baskısı ve dijital ipek mendil fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.