Dijital Emprime Baskı

Kısaca değişik renkte boya kullanılarak kumaş üzerine desen ve zemin basma işlemi. bu işleme uğratılan (ipekli, yünlü vb. kumaş). tişört baskı, su bazlı, plastik, aşındırma, trikromi ve ısı transferi gibi çeşitli boya ve teknikler kullanılarak yapılmaktadır. az renkli desenler için vidalı, ayarlanabilir masalarda film ve ışıkla pozlanmış kalıplar kullanılarak elle rakle yardımıyla yapılır, çok renkli ve adeti fazla desenler için ahtapot makineler kullanılır.

Dijital Emprime Baskı, pamuklu kumaşlara oval printerlar ile yapılan baskıya ek olarak oval sistemin içerisine eklenen dijital baskı makinesi ile yapılır.

Sistem tamamen ortak çalışır ve alt zemin standart pamuklu kumaş boyaları ile oval tarafından uygulanır, özel renkler ve floresan renkler veya sim uygulamaları oval printer ile emprime baskı yapılır, son işlem veya daha öncesinde Dijital Emprime Baskı makinesi ile fotoğraf dahil her çeşit desen yüksek çözünürlük ile basılır.

Dijital Emprime Baskı makinasında renk sınır yoktur CMYK ile istenen renk elde edilmektedir,

Pamuklu, Linen, İpek, Polyester gibi kumaşlara direkt baskı yapabilir,

Pigment, Reaktif ve Dispers boyalar kullanılabilir.

7K DİJİTAL İPEK BASKI, DİJİTAL EMPRİME İPEK BASKISI yapmakta ve fiyat teklifi sunmaktadır.

1- Dijital Emprime İpek Eşarp Baskısı

2- Dijital Emprime İpek Fular Baskısı

3- Dijital Emprime İpek Kravat Baskısı

4- Dijital Emprime İpek Papyon Baskısı

5- Dijital Emprime İpek Mendil Baskısı

6- Dijital Emprime İpek Metraj Baskısı

FİYAT TEKLİFİ İÇİN BİZE ULAŞIN.

Bir önceki yazımız olan Polyester Mendil Transfer Baskısı başlıklı makalemizde mendil baskısı, polyester mendil baskı ve polyester mendil baskı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.